pakiet ślubny

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Dziękuję, że to właśnie mi powierzysz wykonanie Twojego makijażu.

PAKIET MAKIJAŻ 

Na pakiet ślubny składa się:

  • makijaż próbny (zazwyczaj wykonywany u mnie w studio, gdzie dokładnie ustalamy jak będzie wyglądał Twój „bridal look” ; ok. 1,5h )
  • makijaż w dniu ślubu (1,5h)
  • makijaże dla bliskich osób (do 3 osób w cenie pakietu ; 1 os. ok 1 h )
  • korekta pana młodego
  • dojazd na terenie Warszawy bezpłatnie, poza Warszawą koszt dojazdu ustalany indywidualnie.
    MAKIJAŻ PRÓBNY – to niezwykle ważny moment, kiedy w oparciu o całą stylizację, dodatki, fryzurę, ustalamy jak będziesz wyglądała. Tego dnia sprawdzam kondycję skóry, dobieramy odpowiednie kosmetyki. Korzystam wyłącznie z wyselekcjonowanych kosmetyków najwyższej jakości. Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, pracuję na kępkach, których to rozmiar i kształt dopasowuje bezpośrednio do Twoich oczu. Na makijażu próbnym ślubnym, przedstawię Ci propozycję i odpowiednio dopasuje makeup do Twojej urody, sukni i stylu, tak żebyś w dniu ślubu o nic się nie obawiała. Jesteś w dobrych rękach!

Koszt pakietu ślubnego to 3000 zł. (500 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy) Każda dodatkowa usługa to koszt 450 zł. Dojazd na terenie Warszawy jest darmowy.

PAKIET BEAUTY EXPERT

Makijaż i fryzura próbna i ślubna dla Panny młodej.

Pracujemy wspólnie nad wypracowaniem Twojego ślubnego wizerunku.

Na próbie rezerwujemy sobie nawet 4 h, możemy spróbować kilka propozycji makijażu jak i fryzur. Dokładnie dopracowujemy razem każdy szczegół i dodatek.

Koszt pakietu ślubnego to 3000 zł. (500 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy) Każda dodatkowa usługa to koszt 450 zł. Dojazd na terenie Warszawy jest darmowy, poza Warszawą koszty dojazdu ustalane indywidualnie).

Jeśli interesuje Cię jakaś inna konfiguracja i Twoja sytuacja jest wyjątkowa, śmiało napisz do mnie, znajdziemy rozwiązanie. Sky is the limit.

ZAPISY NA PAKIETY ŚLUBNE ODBYWAJĄ SIĘ DROGĄ MAILOWĄ:

aleksandra.szczepanek@gmail.com

Proszę o zawarcie informacji:

-data ślubu

– gdzie odbywać się mają przygotowania

-ile osób będzie do przygotowania

– jakie usługi Cię interesują

– o której godzinie jest ceremonia

– podaj proszę swój nr telefonu

Termin jest zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku.

Specjalizuje się w makijażach ślubnych, które są trwałe, wyglądają nieskazitelnie przez cały ślub i wesele a do tego są idealnie dobrane do Twojej urody, tak żeby ją podkreślić a nie zakryć. Pamiętaj w moim makijażu czy fryzurze możesz być najpiękniejszą wersją siebie, czuć się jak mln dolarów i nie być przemalowana. Stawiam na najwyższej jakości kosmetyki zarówno do makijażu jak i do włosów, zapraszam do odwiedzenia mojego IG gdzie możesz sprawdzić na jakich produktach pracuje.

Makijaże i fryzury próbne odbywają się na Mokotowie – Tynieca 31/10 Warszawa od poniedziałku do czwartku.