Indywidualna lekcja makijażu

Indywidualna lekcja makijażu 

JEŚLI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ JAK PODKREŚLIĆ SWOJE PIĘKNO MAKIJAŻEM, JAK W ODPOWIEDNI SPOSÓB DOBRAĆ PODKŁAD DO KOLORU SWOJEJ SKÓRY BĄDŹ W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ KOSMETYKI KTÓRE ZGROMADZIŁAŚ TO WŁAŚNIE JEST NA TO CZAS.

  • Po pierwsze ustalamy na czym najbardziej Ci zależy i na co kładziemy nacisk. Cała lekcja makijażu będzie skupiona 100 % na Twojej osobie i oczekiwaniach. 
  • Zabierz ze sobą swoje kosmetyki, sprawdzimy czy są odpowiednio dobrane do Twojego typu urody. Jeśli masz kosmetyki, które kupiłaś bo bardzo Ci się podobały, ale nie umiesz ich użyć to jest ich czas! Pokaże Ci jak to zrobić.  
  • Rozpoczynając od prawidłowej pielęgnacji, przejdziemy przez wszystkie kroki makijażu. Przy makijażu dziennym skupimy się w szczególności na zamaskowaniu wszelkich niedoskonałości. Dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności nauczę Cię jak wykonać trwały makijaż dzienny. 
  • W kilku krokach nauczę Cię jak szybko i pięknie zmienić makijaż dzienny na wieczorowy. W jaki sposób urtwalić makijaż, tak, żebyś mogła cieszyć się nim cały wieczór jak i noc. W makijażu wieczorowym kładziemy nacisk na mocjniejsze oko bądż wyraźnie podkreślone usta.  

Lekcja makijażu trwa ok 3h koszt to 600zł. 
Lekcja makijażu odbywa się w studiu – ul. Tyniecka 31/2 02-621 Warszawa Mokotów