pakiety ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Dziękuję, że to właśnie mi powierzysz wykonanie Twojego makijażu.

Jeśli chcesz żebym w tym szczególnym dniu poświęciła czas tylko Tobie i Twoim gościom to jest to oferta właśnie dla Ciebie.

W dniu ślubu makijaż, to ostatnia rzecz którą powinnaś się przejmować. Wybierając pakiet ślubny jestem do Twojej dyspozycji przez cały dzień to Ty wybierasz miejsce wykonywania usługi oraz godziny. Po wykonanych makijażach zostaje jeszcze czas na ewentualne poprawki. Mamy czas na przypudowanie Pana Młodego czy Taty, który będzie prowadził Cię do ołtarza.

PAKIET MAKIJAŻ 

Na pakiet ślubny składa się:

 • makijaż próbny (zazwyczaj wykonywany u mnie w studio, gdzie dokładnie ustalamy jak będzie wyglądał Twój „bridal look” ; ok. 1,5h )
 • makijaż w dniu ślubu (1,5h)
 • makijaże dla bliskich osób (3 osoby w cenie pakietu ; 1 os. ok 1 h )
 • dojazd na terenie Warszawy bezpłatnie, poza Warszawą koszt dojazdu ustalany indywidualnie.
  MAKIJAŻ PRÓBNY – to niezwykle ważny moment, kiedy w oparciu o całą stylizację, dodatki, fryzurę, ustalamy jak będziesz wyglądała. Tego dnia sprawdzam kondycję skóry, dobieramy odpowiednie kosmetyki. Korzystam wyłącznie z wyselekcjonowanych kosmetyków najwyższej jakości. Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, pracuję na kępkach, których to rozmiar i kształt dopasowuje bezpośrednio do Twoich oczu. Na makijażu ślubnym, przedstawię Ci propozycję i odpowiednio dopasuje makeup do Twojej urody, sukni i stylu, tak żebyś w dniu ślubu o nic się nie obawiała. Jesteś w dobrych rękach!

Koszt pakietu ślubnego to 2500zł. (500 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy) Każda dodatkowa usługa to koszt 450zł. Dojazd na terenie Warszawy jest darmowy.

PAKIET ŚLUBNY EXCLUSIVE MAKIJAŻ I FRYZURA TYLKO DLA PANNY MŁODEJ

Pakiet ślubny exclusive to możliwość zarezerwowania mojego czasu w 100 % tylko dla Ciebie.

Pakiet Exclusive obejmuje zarówno stylizację włosów jak i makijaż.

Jeśli chcesz, żebyśmy razem całościowo zajęły się wykreowaniem Twojego looku to jest właśnie idealne rozwiązanie. Najpierw około miesiąc przed Twoim ślubem spotykamy się na makijaż i fryzurę próbną, gdzie po dokładnej analizie Twojego stroju, dodatków oraz stylu razem określamy na czym Ci najbardziej zależy. Pomagam dobrać Ci piękne ozdoby do włosów do naszej fryzury.

W tym przypadku to Ty wybierasz miejsce przygotowań, oczywiście zapraszam do swojego studia na Mokotowie, ale również mogę dojechać do Twojego domowego zacisza.

Zarówno na makijaż i fryzurę próbną jak i ślubną musimy mieć zarezerwowane minimum ok 3 godzin.

Pakiet exclusive:

 • Konsultacja online (30 min)
 • Makijaż i fryzura próbna (3h)
 • Makijaż i fryzura ślubna (3h)

Koszt pakietu exclusive to 2500 zł. (500 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy). Koszt dojazdu ustalamy indywidualnie. Dojazd na terenie Warszawy jest darmowy.

PAKIET WEDDING BELLS

 • Makijaż i fryzura próbna ślubna
 • Makijaż i fryzura ślubna
 • 3 usługi w dniu ślubu do wyboru makijaż bądź fryzura
 • Konsultacja online

Ten pakiet możliwy jest w momencie kiedy na przygotowania przed ślubem mamy 6h.

Koszt pakietu 3400 zł. (500 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy). Koszt dojazdu ustalamy indywidualnie. Dojazd na terenie Warszawy jest darmowy.

DO KAŻDEGO PAKIETU MOŻNA ZAMÓWIĆ DODATKOWĄ USŁUGĘ skierowaną do Panny młodej. Jeśli czas od zakończenia przygotowań do „po ceremonii” jest długi, a Ty obawiasz się o swój look, możemy przedłużyć moją obecność. Każda kolejna godzina to koszt 200 zł.

Np. Kończymy przygotowania o godzinie 14, 14-15 masz sesje zdjęciową ( ubieranie, dodatki) , 15 – błogosławieństwo, 16 kościół, 17 życzenia i chciałabyś żebym została z Tobą dłużej i zrobiła poprawki makijażu/fryzury nie ma problemu. Gdybyś np w tym przypadku chciała zmienić swój look między kościołem a weselem, np zmienić usta na czerwone etc jest taka możliwość .

PAKIET FRYZURY

Jest to odzwierciedlenie pakietu makijaż.

Na pakiet ślubny składa się:

 • fryzura próbna (zazwyczaj wykonywana u mnie w studio, gdzie dokładnie ustalamy jak będzie wyglądał Twój „bridal look” ; ok. 1,5h )
 • fryzura w dniu ślubu (1,5h)
 • fryzury dla bliskich osób (3 osoby w cenie pakietu ; 1 os. ok 1 h )
 • dojazd na terenie Warszawy bezpłatnie, poza Warszawą koszt dojazdu ustalany indywidualnie.

Koszt pakietu ślubnego to 2500zł. (500 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy) Każda dodatkowa usługa to koszt 450zł. Dojazd na terenie Warszawy jest darmowy.

Jeśli interesuje Cię jakaś inna konfiguracja i Twoja sytuacja jest wyjątkowa, śmiało napisz do mnie, znajdziemy rozwiązanie. Sky is the limit.

ZAPISY NA PAKIETY ŚLUBNE ODBYWAJĄ SIĘ DROGĄ MAILOWĄ:

aleksandra.szczepanek@gmail.com

Proszę o zawarcie informacji:

-data ślubu

– gdzie odbywać się mają przygotowania

-ile osób będzie do przygotowania

– jakie usługi Cię interesują

– o której godzinie jest ceremonia

– podaj proszę swój nr telefonu

Termin jest zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku.

Makijaże i fryzury próbne odbywają się na Mokotowie – Tynieca 31/11 Warszawa od poniedziałku do czwartku.

Specjalizuje się w makijażach ślubnych, które są trwałe, wyglądają nieskazitelnie przez cały ślub i wesele a do tego są idealnie dobrane do Twojej urody, tak żeby ją podkreślić a nie zakryć. Pamiętaj w moim makijażu czy fryzurze możesz być najpiękniejszą wersją siebie, czuć się jak mln dolarów i nie być przemalowana. Stawiam na najwyższej jakości kosmetyki zarówno do makijażu jak i do włosów, zapraszam do odwiedzenia mojego IG gdzie możesz sprawdzić na jakich produktach pracuje.