pakiety ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Dziękuję, że to właśnie mi powierzysz wykonanie Twojego makijażu.

Jeśli chcesz żebym w tym szczególnym dniu poświęciła czas tylko Tobie i Twoim gościom to jest to oferta właśnie dla Ciebie.

W dniu ślubu makijaż, to ostatnia rzecz którą powinnaś się przejmować. Wybierając pakiet ślubny jestem do Twojej dyspozycji przez cały dzień to Ty wybierasz miejsce wykonywania usługi oraz godziny. Po wykonanych makijażach zostaje jeszcze czas na ewentualne poprawki. Mamy czas na przypudowanie Pana Młodego czy Taty, który będzie prowadził Cię do ołtarza.

Na pakiet ślubny składa się:

 • makijaż próbny (zazwyczaj wykonywany u mnie w studio, gdzie dokładnie ustalamy jak będzie wyglądał Twój „bridal look” ; ok. 1,5h )
 • makijaż w dniu ślubu (1,5h)
 • makijaże dla bliskich osób (3 osoby w cenie pakietu ; 1os / 1 h )
 • zestaw do wykonania ewentualnych poprawek (próbka pomadki/bibułki matujące)
 • dojazd na terenie Warszawy i do 30 km od Warszawy bezpłatnie, powyżej 30 km 3 zł/km (liczone w obie strony).

  MAKIJAŻ PRÓBNY – to niezwykle ważny moment, kiedy w oparciu o całą stylizację, dodatki, fryzurę, ustalamy jak będziesz wyglądała. Tego dnia sprawdzam kondycję skóry, dobieramy odpowiednie kosmetyki. Korzystam wyłącznie z wyselekcjonowanych kosmetyków najwyższej jakości. Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, pracuję na kępkach, których to rozmiar i kształt dopasowuje bezpośrednio do Twoich oczu. Na makijażu ślubnym, przedstawię Ci propozycję i odpowiednio dopasuje makeup do Twojej urody, sukni i stylu, tak żebyś w dniu ślubu o nic się nie obawiała. Jesteś w dobrych rękach!

Koszt pakietu ślubnego to 2000zł. (300 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy) Każda dodatkowa usługa to koszt 350zł.

PAKIET ŚLUBNY EXCLUSIVE MAKIJAŻ I FRYZURA

Pakiet ślubny exclusive to możliwość zarezerwowania mojego czasu w 100 % tylko dla Ciebie.

Pakiet Exclusive obejmuje zarówno stylizację włosów jak i makijaż.

Jeśli chcesz, żebyśmy razem całościowo zajęły się wykreowaniem Twojego looku to jest właśnie idealne rozwiązanie. Najpierw około miesiąc przed Twoim ślubem spotykamy się na makijaż i fryzurę próbną, gdzie po dokładnej analizie Twojego stroju, dodatków oraz stylu razem określamy na czym Ci najbardziej zależy. Pomagam dobrać Ci piękne ozdoby do włosów do naszej fryzury.

W tym przypadku to Ty wybierasz miejsce przygotowań, oczywiście zapraszam do swojego studia na Mokotowie, ale również mogę dojechać do Twojego domowego zacisza.

Zarówno na makijaż i fryzurę próbną jak i ślubną musimy mieć zarezerwowane minimum ok 3 godzin.

Koszt pakietu exclusive to 1500 zł. (300 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy).

PAKIET ŚLUBNY – DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

5 usług wybranych przez Ciebie: fryzury bądź makijaże w zależności od Twoich potrzeb.

Ten pakiet to możliwość dopasowania wszystkich usług do Twoich potrzeb, możesz wybrać makijaż, makijaż próbny, fryzurę próbą, fryzurę ślubną bądź okolicznościową. Wszystko zależy od Ciebie.

 • makijaż próbny (zazwyczaj wykonywany u mnie w studio, gdzie dokładnie ustalamy jak będzie wyglądał Twój „bridal look” ; ok. 1,5h )
 • makijaż Panny Młodej w dniu ślubu (1,5h)
 • makijaże lub fryzury dla bliskich osób (1h/os )
 • zestaw do wykonania ewentualnych poprawek (próbka pomadki/bibułki matujące)
 • dojazd na terenie Warszawy i do 30 km od Warszawy bezpłatnie, powyżej 30 km  3 zł/km (liczone w obie strony), powyżej 100km od Warszawy – przyjazd dzień wcześniej i obowiązek zapewnienia noclegu.

Koszt pakietu ślubnego to 2000zł. (300 zł pobierane jest w formie zadatku po podpisaniu umowy) Każda dodatkowa usługa to koszt 350zł.

ZAPISY NA PAKIETY ŚLUBNE ODBYWAJĄ SIĘ DROGĄ MAILOWĄ:

aleksandra.szczepanek@gmail.com

Proszę o zawarcie informacji:

-data ślubu

– gdzie odbywać się mają przygotowania

-ile osób będzie do przygotowania

– jakie usługi Cię interesują

– o której godzinie jest ceremonia

Termin jest zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku.

Makijaże i fryzury próbne odbywają się na Mokotowie – Tynieca 31/2 Warszawa od poniedziałku do czwartku.