Lekcja makijażu dla Panny Młodej

Jeśli jesteś Panną młodą, która chce sama siebie pomalować w dniu ślubu to jest to lekcja makijażu specjalnie dla Ciebie!

Ta lekcja makijażu to prawdziwy kosmos, po pierwsze stworzymy Twoją kosmetycznę – czyli zbierzemy wszystkie niezbędne kosmetyki, które powinnaś mieć do uzyskania trwałego, pięknego makijażu. Po drugie nauczę Cię moich trików – co i jak zrobić żeby makijaż przetrwał całą noc.

Wybierzemy to co chcesz podkreślić i nauczę Cię tego, uwielbiasz konturowanie- proszę bardzo, jestes fanką makjażu, którego nie widać również pokażę Ci jak to zrobić żeby osiągnąć efekt wow bez tony podkładu.

Jedyna taka lekcja makijażu na którą zapraszam Cię w Twoim makijażu – postaraj się najlepiej jak potrafisz !

Muszę zobaczyć, jak się malujesz, gdzie jeszcze mogłabym Ci pomóc. Po omówieniu Twojego makijażu wykonujemy demakijaż, dokładnie omawiamy Twój bridal look i zaczynamy działać. To szkolenie praktyczne, zależy mi żebyś najwięcej z niego wyniosła, możesz robić notatki, zapisywać, robić zdjęcia, wszystko co ułatwi Ci odtworzenie swojego makjażu ślubnego.

Lekcje odbywają się w dni powszednie od poniedziałku do pt od godz. 10 na Mokotowie w Warszawie. Taka lekcja trwa ok 4-4,5 h. W ciągu miesiąca po lekcji możemy się umówic na 30 minutowego ZOOM’a gdzie wyjaśniam jeszcze raz wszystkie ewentualne pytania. Oczywiście po lekcji zawsze mozesz do mnie pisać z pytaniami. Dostajesz listę kosmetyków / pędzli, które ewentualnie jeszcze musisz dokupić. Wiesz dokładnie jaki makijaż ćwiczyć do dnia ślubu. Poza pięknym makijażem zostanie Ci wiedza na całe życie, jak wykonać piękny makijaż, który przetrwa całą noc.

Na lekcję makijażu zabierz w miarę możliwosci dodatki, zdjęcie sukni, zdjecia makijaży, które Ci się podobają i w których się widzisz. Przyjdz ubrana w bluzkę bądź sukienkę najnajbardziej zbliżoną krojem i kolorem do sukni ślubnej.

Koszt lekcji makijażu to 800zł